Хлібні крихти

Скачать схему вишивки Dimension

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Butterfly trio, автор
Производитель: Dimension
62x122 крестов
28 цветов
Тело бабочки - вариант заполнения мой.
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Rocky mountain beauty, автор
Производитель: Dimension
234x205 крестов
34 цветов
Бэк на графике: тонкая синяя на горах - ДМС 931 в 1 нить; толстая синяя граница - ДМС 931 в 2 нити; остальные тонкие синии - ДМС 898 в 1 нить; остальные толстые синии - ДМС 501 в 2 нити; красные - ДМС 631 в 1 нить.

Варто звернуати увагу

Останні пошукові запити

вышивка крестом риолис дубовая роща Детская подушка вышитая крестом Два котика на луне Детская подушка вышитая крестом Два котика на луне схемы мп студия скачать узори для вишиванок квіти маки та волошки прастука..гороб..новосибир прастука..гороб..новосибир вышивка cake time Детская подушка вышитая крестом Два котика на луне купить схему для аышивки бисером сиреневые маки барвиста вышиванка купить схему для аышивки бисером сиреневые маки барвиста вышиванка узори для вишиванок квіти маки та волошки вышивка крестом риолис дубовая роща схемы мп студия скачать Детская подушка вышитая крестом Два котика на луне Детская подушка вышитая крестом Два котика на луне схема вышивки бисером ягоды ( калини) бесплатно вышевка крестом сарура чай схема вышивки бисером ягоды ( калини) бесплатно Детская подушка вышитая крестом Два котика на луне вышевка крестом сарура чай
Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10