Хлібні крихти

Скачать схему вишивки нитками / хрестом де є "осенний вечер нова млобода "

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Здається вам варто звернути увагу на ці теги:

ряднова вечер Симонова сосновая ветка тайна вечеря снова зайка вечер прекрасный осенний лес снова мелкий орнамент малиновая ваза Скачать схему вышивки "Тайная вечеря" основа тайная вечеря вечеринка осенний парк вечерняя зима керосиновая лампа новая сосновая игла осенний пейзаж нова осенний листок осенний лист вечеря апельсиновая долька
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Хрустальный вечер
268x200 крестов
28 цветов
Внимание! Цвета просто для перенабора!!! Нужно самим подобрать!!! Вертикальный бэк на участке моста 30-70 по верхней линейке поставлен как получилось - верхняя линейка на графике отсутствовала.

Варто звернуати увагу

Останні пошукові запити

Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10