Хлібні крихти

Скачать схеми вишивки, де є "ветвь с ягодами"

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування. Схеми вишивки, де є ветвь с ягодами.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Набор для ягод, автор
Производитель: Алина Ильина
58x84 крестов
12 цветов
Золотое Руно. Серия "Золотая Хохлома". № 003 "Набор для ягод" Цвета подбирала на глаз в DMC, поскольку в оригинальном наборе номера не указаны. 1 розовый 2 свело-красный 3 красный 4 светло-жёлтый 5 жёлтый 6 тёмно-жёлтый коричневый 7 светло-коричневый золотистый 8 светло-зелёный 9 зелёный 10 светло-серый голубоватый 11 серый 12 чёрный Успехов в творчестве! Helga-Cat
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Набор для меда, автор
Производитель: Алина Ильина
57x87 крестов
12 цветов
Золотое Руно. Серия "Золотая хохлома". № 006 "Набор для десерта". Цвета подобраны в DMC по написанным от руки номерам в скане схемы, поскольку в оригинальном наборе номера не указаны. 1 св-жёлтый 2 желтый 3 т-жёлтый коричневатый 4 св-коричневый золотистый 5 розовый 6 св-красный 7 т-красный 8 св-зелёный 9 зелёный 10 голубовато-серый тёмный 11 т-серый 12 чёрный Успехов в творчестве! Helga-Cat
Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10