Хлібні крихти

Скачать схеми вишивки, де є "Полумесяц"

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування. Схеми вишивки, де є Полумесяц.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Cottages 4, автор
Производитель: Michael Powell Mini Cottages Series x23
70x70 крестов
21 цветов
http://www.michaelpowellcross-stitch-art.com/Mini_Cottages.htm Набрано по скану оригинальной схемы Michael Powell Cross-Stitch-Art, Подбор в DMC был в скане схемы (написан от руки).
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Pit head, автор
Производитель: Michael Powell Welsh Series x11
111x108 крестов
44 цветов
http://www.michaelpowellcross-stitch-art.com/Welsh_Series.htm Набрано по скану оригинальной схемы Michael Powell Cross-Stitch-Art, однако замечены некоторые отличия в бэкстиче схемы и картинки. Следует учитывать, что нити Anchor Metallic (art.4130)вдвое тоньше обычных х/б Anchor(R) В некоторых каталогах металлизированные нитки обозначаются так: А300 -Golg metallic, M300 -Silver metallic
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Venice dome, автор
Производитель: Michael Powell Venice Hearts Series x6
111x107 крестов
23 цветов
http://www.michaelpowellcross-stitch-art.com/Venice_Hearts_Series.htm Набрано по скану оригинальной схемы Michael Powell Cross-Stitch-Art
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Farmhouse, автор
Производитель: Michael Powell General Series x27
111x106 крестов
22 цветов
http://www.michaelpowellcross-stitch-art.com/General_Series.htm Набрано по скану оригинальной схемы Michael Powell Cross-Stitch-Art 2003 Указаний по количеству нитей для бэкстича в скане не было.

Варто звернуати увагу

Останні пошукові запити

Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10