Хлібні крихти

Скачать схему вишивки нитками / хрестом де є "Другие схемы"

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування. Схеми вишивки, де є Другие схемы.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Спортивная мечта
Производитель: Janlynn 023-0358
156x198 крестов
43 цветов
DMC 433 - (леска к удочке), линия в виде толстых кружочков - это выкладной шов (couching)
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Королева пляжа
Производитель: Veronique Enginger
99x116 крестов
19 цветов
Схема из книги «Inspirations Marines au Point de Croix»

Варто звернуати увагу

Останні пошукові запити

букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно elegant tapestry купить спб dimensions прастутка саами дшевли Обнински букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно схема Набор для вышивания Золотое Руно З-029 скачать бесплатно без регистрации k прастутка саами дшевли Обнински elegant tapestry купить спб dimensions метрика для девочки риолис схема скачать 13725 РАКУШКИ НА ГОЛУБОМ (SHELLS ON BLUE), DIMENSIONS схема скачать 13725 РАКУШКИ НА ГОЛУБОМ (SHELLS ON BLUE), DIMENSIONS схема скачать букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно k золотое руно вышивка крестом схема картинки египетские женщины метрика для девочки риолис схема скачать букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно золотое руно вышивка крестом схема картинки египетские женщины dimensions 65035 xsd схема Набор для вышивания Золотое Руно З-029 скачать бесплатно без регистрации
Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10