Хлібні крихти

Скачать схему вишивки нитками / хрестом де є "Пасха"

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування. Схеми вишивки, де є Пасха.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Пасхальный заяц
Производитель: Kram z robotkami Spec
162x110 крестов
28 цветов
Схема была слегка изменена мною: - в оригинальной схеме правый край обрезан; - в оригинальной схеме полукрест шьётся крестом номерами 3041, 3042! M@riva
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Пасхальные зверюшки
132x52 крестов
25 цветов
БЕЗ ПОДБОРА! Цвета чисто по названиям.

Варто звернуати увагу

Останні пошукові запити

букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно вышивка крестиком арт 67 розы в вазе букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно обхват для вышивки букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно вышивка крестиком арт 67 розы в вазе вышивка крестиком арт 67 розы в вазе обхват для вышивки букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно вышивка крестиком арт 67 розы в вазе букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно букет на стуле от dimensions схема скачать бесплатно
Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10