Хлібні крихти

Скачать схему вишивки нитками / хрестом де є "Единороги"

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування. Схеми вишивки, де є Единороги.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Malycorne, автор
100x90 крестов
11 цветов
Рог лошадки - вместо 791 кординг из номеров 165, 519, 826, 333,791(по одной ниточке)
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Ocean unicorns, автор
Производитель: Artwork Sharlene Lindskog-Osorio
224x165 крестов
40 цветов
Схемы для вышивания фирм Dimensions (США),Kustom Krafts (Канада),Lanarte (Голландия),Michael Powell (Великобритания),Mirabilia Designs (США),Mystic Stitch (США),Anchor (Великобритания),Candamar Disigns (США),Cross my heart (США),DMC (Франция),Golden Kite (Швеция),Heritage Stitchcraft (Великобр.),Permin (Дания),PAKO,Золотое Руно, Panna,PTO и многие другие, а так же заказ мулине DMC, Ancor,всех видов канвы, импортных наборов для вышивания, Аксессуаров для вышивания пр-ва Англии, Германии, Японии, систем хранения мулине.Обращайтесь по телефону 8-905-294-61-85 Ольга
Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10