Хлібні крихти

Скачать схеми вишивки, де є "японский садик.золотое руно"

Всі схеми вишивки хрестиком і бісером, тільки на http://cxemok.net/

Наша команда любителів рукоділля постійно працює над наповненням порталу новими красивими схемами вишивки. Тільки на нашому сайті ви можете завантажити абсолютно будь-яку схему, яка будь-коли була доступна для скачування.
Усі схеми у форматі .xsd, .pdf, .jpg, які можна завантажити у нас на сайті, взяті з відкритих джерел. Тому, на сайті схеми вишивки хрестом та бісером можна скачати безкоштовно та без реєстрації.
Вони підходять для вишивки картин, подушок, весільних рушників та вишиванок.
Також, у нас можна завантажити схеми вишивки в інших техніках: гладь, бісер, блекворк, хардангер.
Для досвідчених у вишивці людей можемо додатково запропонувати уроки, статті з вишивання, відеоуроки, форум вишивальниць, програми для вишивки хрестом та бісером.

Здається вам варто звернути увагу на ці теги:

золотое Візирунок візерунок золотое руно руно садик игрунок золотое платье японский мотив японский узор Японский подарунок
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Японский садик, автор
Производитель: Санечка
151x200 крестов
32 цветов
Внимание! На схеме есть полукресты, они обозначены теми же символами, что и полные крестики, если умеете замените. Три разных серых оттенка бека... я бы сделала одним..
Завантажити схеми вишивки нитками / хрестом  - Японский цветок
538x167 крестов
59 цветов
Finished size: 31 1/2" x 10 1/2" (80cm x 27cm). Fabric: 18 count black Aida Размер работы: 80 х 27 см Вышивка выполняется в 1 (одну) нить на 18-й черной канве. Подбор из сети. Oksa

Варто звернуати увагу

Останні пошукові запити

Відділ продажу:
(044) 585-11-11

Техпідтримка:
(044) 585-11-10